Kontakta Oss

Tveka inte att lyfta luren eller skicka iväg ett mail om det är något du funderar på. Det går också bra att använda sidans kontaktformulär.

Jonas Zachrisson
Projektledare / Partner
Telefon: 0735-151020
Mail: jonas.zachrisson@ereim.se

Henrik Ekeblad
Projektledare / Partner
Telefon: 0733-860515
Mail: henrik.ekeblad@ereim.se

Peter Martti
Projektledare / Partner
Telefon: 0703-861276
Mail: peter.martti@ereim.se

Ann Westman
Projektledare / Partner
Telefon: 0736-997774
Mail: ann.westman@ereim.se

Emil Lundin
Arkitekt / Partner
Telefon: 0735-437107
Mail: emil.lundin@ereim.se

Lars Ekeblad
Senior Projektledare
Telefon: 0738-461800
Mail: lars.ekeblad@ereim.se

Linn Sundqwist
Projektledare
Telefon: 0730-852060
Mail: linn.sundqwist@ereim.se

Staffan Hagström
Projektledare
Telefon: 0733-401145
Mail: staffan.hagstrom@ereim.se

Johan Martinelle
Projektledare
Telefon: 0733-590880
Mail: johan.martinelle@ereim.se

Ditt för- och efternamn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande